Srpen 2013

Co přinesly prázdniny...

26. srpna 2013 v 12:05 | Pandora
Ahoj šici!

Určitě si ještě vzpomenete na článek "Hurá na prázdniny!", který jsem psala v plném nadšení na konci školního roku. Samořejmě, všechno nebylo ak, jak jsem si představovala, některé se mi nepodařily, jiné jsem ani nezkusila. Přesto jsem po prázdninách celkem spokojená.

Na chalupě...

Tam jsem celkem svá předsevzetí plnila - ráno jsem cvičila, chodila běhat a sprchovala se studenou vodou. V Třeboni na kolech s rodinou to bylo taky super. Přesto žře se mi nepovedl za celé prázdniny ulovit jediný bobřík (Plačící), na chalupě jsem zkoušela lovit tři (zkažen jeden pro druhý) a snaha se taky počítá.

Skautský tábor

Bez diskuse najlepší část prázdin, plná dobrdružství, smíchu, zklamání, kamrádů, pochopení, uspokojení, silných zážitků a přesto, že nebylo všechno podle mých představ, náladu mi to nezkazilo a všechno jsem si pořádně užila. Navíc si odvážím několik diplomů z prvních místa a zejména plný počet bodů (samý desítky) v bodování!

Druhý tábor

Měl to být super tábor, na který jsem jela poprvé - ale byla jsem hodně zklamaná nenaplněným programem, dlouhými prodlevami a rozhodně jsem si nezvykla na sprostá slova, která denně vycházela mým spolubydlícím z úst. Rodiče mi naštěstí poslali ke konci tábora foglarovku a učebnici němčiny a tak jsem volný čas mohla přece jen trochu využít.

Teď jsem u babičky a dědečka...

takže ráj na zemi. Sestřenici a bratrance jsem naučila ráno cvičit, čistit si zuby a sprchovat se studenou vodou. Jsem na sebe celkem hrdá na to, že jsem jim připravila celopobytovou hru s pokladem a skoro pořád pro ně mám nějaký program, aby nesedli k televizi.

Takže prázdiny jsou už na konci a za týden začne nový školní rok, do kterého mám zase spoustu předsevzetí, a tím pádem alespoň trošku inspirace pro to, abych se zase začla učit.

Prázdninám ještě jednou nazdar!